Katarína Jankeje Hokej

Domáci duel Topoľčancom nevyšiel: Nové Zámky nám nedovolili ani gól

Hráčom HC Topoľčany sa na domácom ľade vôbec nedarilo. Nové Zámky zobrali tri body, Topoľčanci nenašli recept na ich obranu.

Ilustračný obrázok k článku Domáci duel Topoľčancom nevyšiel: Nové Zámky nám nedovolili ani gól

V poslednom domácom zápase prvej ligy sa topoľčianskym hokejistom nedarilo. Hostia z Nových Zámkov začali už od prvej minúty tlačiť na našu bránu, v 22. sekunde otvorili skóre, v 6. minúte už viedli 2:0. Druhá tretina zverencom Miroslava Nemčeka opäť nevyšla, súper sa stihol ešte pred prestávkou presadiť tretí raz v zápase.

Ani v poslednej časti domáci nedokázali poriadne zatlačiť na obranu hostí a vážnejšie ich ohroziť. Nové Zámky pridali ešte dve presné strely, Topoľčanci napokon podľahli hosťom vysoko 0:5.

Play-off je pre chlapcov stále reálna, v tabuľke sú aj po prehre na 8. mieste. Súťaž bude pre Žochárov pokračovať už v utorok 22. decembra, hokejisti absolvujú zápas v Detve.

HC Topoľčany – HC Nové Zámky 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Góly: 1. Podstavek, 6. Čaládi, 40. Fábry, 53. Weissmann, 56. Bašič

Môže vás zaujímať:

Sedem zápasov a šesť výhier: Topoľčanci bojujú o play-off, Spišskej zobrali cenné body