Regióny Hokej

Nevadí! Hokejisti MHK Humenné prehrali rozhodujúci duel finálovej série s Dubnicou 6:7. I tak však majú za sebou veľmi úspešnú sezónu a aj spokojných fanúšikov.

Ilustračný obrázok k článku Veľká nočná oslava v Dubnici po víťazstve nad Humenným: V meste jazdila rolba! VIDEO
Zdroj: facebook/mhkdubnica

A čo viac, MHK Humenné v novej sezóne patrí aj právo účasti v prvej hokejovej lige. V tej môže štartovať v prípade splnenia všetkých potrebných náležitostí.

Vráťme sa však ešte na malú chvíľu k víkendovému rozhodujúcemu duelu, ktorý sa odohral na neutrálnom ľade v Liptovskom Mikuláši. Humenné aj napriek prehratej prvej tretine sa nezlomilo a v závere zápasu prišlo na strhujúcu drámu.

Veď v posledných desiatich minútach duelu padlo neuveriteľných šesť gólov! Napokon sa však tešili Dubničania, ktorí tak vyhrali finálovú sériu v pomere 2:1 na zápasy a stali sa celkovými víťazmi druhej hokejovej ligy.

A v Dubnici sa po tomto úspechu veru oslavovalo. Internetom obieha video z nočnej oslavy, ktoré sa v krátkom čase stalo hitom. V meste jazdila rolba! Pozrite si to na priložených záberoch.

Zdroj: Facebook