Tomáš Batiz Hokej

Hokejová príprava pokračuje: Liptovský Mikuláš si zmeral sily s Košicami

Hokejisti Liptovského Mikuláša a Košíc majú za sebou tretí prípravný zápas pred štartom nového ročníka Tipsport ligy.

Ilustračný obrázok k článku Hokejová príprava pokračuje: Liptovský Mikuláš si zmeral sily s Košicami

Liptáci aj vo svojom treťom vystúpení ťahali za kratší koniec. Tentokrát bol nad ich sily súper z metropoly východného Slovenska – Košice. O výsledku bolo prakticky rozhodnuté už v prvej tretine, ktorú zverenci Pavla Paukovčeka prehrali 1:3. V ďalšom priebehu sa hra vyrovnala. Liptáci sa síce ešte v tretej tretine vzopreli súperovi, ale bol z toho iba jeden gól obrancu Baču.

"Odohrali sme dobrý vyrovnaný zápas, ale žiaľ po zbytočných chybách sme dostali góly a Košiciam podľahli. Pozitívom je, že každým prípravným zápasom je naša hra lepšia a výsledky sa určite dostavia,“ povedal po zápase Matej Moravčík, obrana Liptovského Mikuláša.

HC Košice – MHK 32 Liptovský Mikuláš 5:2( 3:1, 1:0, 1:1)