Tomáš Batiz Futbal

Tatran odohral zápas na ihrisku Košíc: Liptáci natiahli šnúru bez prehry

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš remizovali v rámci 21. kolo druhej najvyššej slovenskej súťaže na ihrisku Lokomotívy Košice 1:1. Zverenci Jozefa Kostelníka sa prebojovali medzi elitu druhej ligy.

Ilustračný obrázok k článku Tatran odohral zápas na ihrisku Košíc: Liptáci natiahli šnúru bez prehry

Liptáci neprehrali ani v poslednom zápase pred nadstavbovou časťou, keď na ihrisku Košíc remizovali 1:1. Do vedenia šli ako prví domáci, ktorí otvoril skóre vďaka Gallovi. Mikulášski futbalisti stihli v prvom polčase vyrovnať. V 36. minúte sa zo svojho premiérového gólu v drese Tatranu potešil obranca Šimún.

Jozef Kostelník, tréner MFK Tatran: „V prvom polčase sme boli lepší, dobre sme kombinovali a vytvorili šance. V druhom polčase sme už neboli takí silní na lopte, domáci pridali na aktivite a boli nebezpeční. Chceli sme vyhrať, ale remíza je spravodlivá.“

FC Lokomotíva Košice – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (1:1)

Góly: 22. Gallo – 36. Šimún

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Macík – Šimún, Kubena, Kucharčík, Papaj (86. Vandraško), Mizerák, Laco (79. Gerec), Staš, Jasenovský (90. Hirka), Lišivka ©, Poremba