Z bratislavského letiska sa onedlho dostanete aj do Bologne a Solúna

Na jeseň pribudnú na bratislavskom letisku dve nové letecké spojenia. Môžete sa vybrať do Bologne a Solúna.

Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú na prelome októbra a novembra tohto roka dve nové letecké spojenia. Nové pravidelné obojsmerné linky spustí letecká spoločnosť Ryanair do Bologne v Taliansku a Solúna v Grécku. Obe s frekvenciou dvakrát týždenne.

Nové letecké trasy, ako informovali predstavitelia spoločnosti, otvoria počas zimného letového poriadku, ktorý vstúpi do platnosti koncom októbra a potrvá do konca marca.

Pribudnú nové destinácie

Solún (Thessaloniki) sa tak stane tretím mestom v Grécku, kam bude Ryanair pravidelne lietať z Bratislavy, keďže v súčasnosti už prevádzkuje linku do hlavného mesta Atény a spiatočne, rovnako dva razy v týždni, a linku na ostrov Korfu, ktorá je v prevádzke počas letnej dovolenkovej sezóny každý piatok.

Bologna je piatou talianskou destináciou z Bratislavy popri celoročných linkách do Milána a Ríma a sezónnych letných linkách do Alghera na Sardínii a Trapani na Sicílii.

Letecká spoločnosť ponúkne v zime 2017/2018 z bratislavského letiska spolu 17 destinácií a 57 letov týždenne, čo je nárast o šesť letov týždenne a dve destinácie v porovnaní so súčasným zimným letovým poriadkom.

Ilustračný obrázok

Zdroj: TASR

Odporúčame