ELA Krimi

Aj sudca bol ŠOKOVANÝ: Matka DOVOLILA druhovi zneužívať 2-ročnú dcérku, aby ho NESTRATILA

Polícia v júli 2023 začala vyšetrovať ohavný a zvrátený prípad páru zo Slovenska. Muž so ženou sexuálne zneužívali štyri roky dcéru ženy, od jej dvoch rokov. Sudca bol nekompromisný.

Ilustračný obrázok k článku Aj sudca bol ŠOKOVANÝ: Matka DOVOLILA druhovi zneužívať 2-ročnú dcérku, aby ho NESTRATILA
Zdroj: pixabay.com

Matka všetko vedela

Tridsaťjedenročný pedofil z Dolnej Marikovej si dnes vypočul definitívny rozsudok. Na súd priviezli obžalovaného pedofila priamo z psychiatrie v Sučanoch, informuje o prípade TV Markíza.

Muž iba dvojročné dievčatko sexuálne zneužíval štyri roky, čiže do jej šiestich rokov. Všetko s vedomím jej matky a svoje zvrátenosti si nahrával a fotil. Nebyť toho, že skončil vlani v putách, dievčatko chcel podhodiť ďalším pedofilom.

Za mreže pôjde aj jeho družka, ktorá mu asistovala pri zneužívaní vlastnej dcérky.

Zhrozený bol aj sudca

Obžalovaný Miroslav nebol žiadne neviniatko, už v minulosti bol odsúdený za dva skutky: šírenie a prechovávanie detskej pornografie.

Dnes si vypočuli rozsudok na Krajskom súde v Trenčíne. Muž dostal 19 rokov za mrežami a matka dievčatka 17 rokov. Oboch hneď brali na výkon trestu. Rozsudok je právoplatný. 

„Ja chcem minimálne vyjadriť veľkú ľútosť nad tým, čo som spravil a spôsobil. Rozhodnutie o treste nechám na vás a som pripravený niesť zodpovednosť,“ povedal na súde Miroslav.

A prečo tomu nezabránila matka? Vraj len nechcela prísť o partnera. Po vypočutí týchto slov bol zhrozený aj sudca, ktorý uviedol, že dieťa bude týmto ich konaním „navždy postihnuté“. Voči matke bol nekompromisný.

„Aktívne sa podieľala na tom len preto, lebo mala obavy, aby ho ako partnera nestratila. No ďakujem pekne za takého partnera. V žiadnom prípade nemôžeme toto tolerovať v spoločnosti,“ uviedol sudca.

Ilustračné foto

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM