Webnoviny - Svet

Angelina Jolie sa rozhovorila o svojej rodine

WEBNOVINY.SK

Angelina JolieFoto: SITA/APBRATISLAVA 11. novembra (WEBNOVINY) – Angelina Jolie v rozhovore pre magazín Vogue rozprávala o svojej rodine.

Domácnosť Jolie-Pittovcov obsahuje okrem známej hereckej dvojice šesť detí – tri biologické a tri adoptované, buldoga menom Jacques a opatrovateľky, ktoré hovoria vietnamsky na šesťročného Paxa a rodným kambodžským jazykom na deväťročného Maddoxa.

Jolie prezradila, že už aj Pax je lepším kuchárom než ona. Najstarší Maddox vraj vie o jej pocitoch, a preto ju v kuchyni veľmi podporuje a povzbudzuje. Vždy, keď mu mama urobí raňajky, povie jej, „Dobrá práca!“. Jej dcéra Shiloh zas nedávno našla mŕtveho vtáčika a chcela si ho nechať ako domáce zvieratko. Jolie jej namiesto toho kúpila rovnakého, ale preparovaného.

Podľa filmovej hviezdy sú s jej dlhoročným partnerom Pittom ako všetci ostatní rodičia. Vždy je s deťmi aspoň jeden z nich, kým ten druhý pracuje. Jediný rozdiel je v tom, že ich neustále prenasledujú fotografi. Svojho priateľa ohodnotila ako „extrémne krásneho a najsexi“, no najviac je do neho zamilovaná vo chvíľach, keď ho vidí s ich deťmi. Decembrové číslo Vogue s kompletným rozhovorom vyjde 23. novembra.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM