Webnoviny - Svet

Antistax Ladies Movie Night k filmu Sex v meste 2

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 25. mája (WBN/PR) – Palace Cinemas Slovak Republic už túto stredu 26.5. organizuje v poradí dvadsiatu prvú predpremiéru filmu zameranú predovšetkým na ženské publikum spojenú so skvelým programom pre návštevníčky akcie s názvom Antistax Ladies Movie Night. Dámy ku vstupenke získajú skvelé darčeky od mnohých partnerov večera a navyše si budú môcť medzi prvými na Slovensku pozrieť pokračovanie štýlového filmu Sex v meste 2 a po filme si vychutnať skvelú afterparty v priestoroch kaviarne kina Palace Cinemas Aupark.

Premiéra filmu Sex v meste 2 je bezpochyby jednou z najmódnejších a najštýlovejších udalosti roka. Zábava, móda, priateľstvo: Sex v meste 2 prináša všetko a ešte niečo navyše. Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon) sa opäť s chuťou zahryznú do Big Apple. Ich životy a príbehy lások pokračujú v ďalšej časti, ktorá je ako obvykle plná žiarivého lesku.

Hlavné hrdinky filmu sú vždy perfektne upravené a krásne oblečené. K dokonalému stylingu a bezchybnému vzhľadu určite patria aj zdravé nohy a práve preto aj táto Antistax Ladies Movie Night bude predovšetkým o zdravých nohách.

Ochorenie s názvom Chronická žilová nedostatočnosť je ochorenie, ktorým trpia až 2/3 žien a jeho počiatočnými príznakmi sú ťažké, unavené nohy, opuchy a bolesť nôh, neskôr aj výskyt kŕčov, mravenčenie a tvorba kŕčových žíl. Obľúbené sú na potlačenie príznakov rôzne chladivé gély, krémy, maste, ktoré poskytnú len rýchly a okamžitý efekt a príjemný pocit, nestačia však na riešenie problémov a je potrebné toto ochorenie liečiť hlavne zvnútra. V lekárňach bez lekárskeho predpisu je dostupný prírodný produkt Antistax, ktorý obsahuje liečivé látky bioflavonoidy, ktoré sú získané z červených listov viniča a okrem toho, že sú antioxidantmi majú aj protizápalový účinok a pôsobia priamo v miestach poškodenia cievnych stien. Antistax* je určený ako na prevenciu tak aj na liečbu tohto ochorenia. *(Pozorne čítajte písomnú informáciu o lieku. O správnom použití sa poraďte so svojim lekárom alebo v lekárni. Liek na vnútorné použitie.)

Samozrejme najdôležitejšia je prevencia a tak na akcii Antistax Ladies Movie Night sa návštevníčky dozvedia o ochorení, prevencii a prípadnej liečbe nielen v podobe letáčikov a krátkej prezentácie, ale priamo na afterparty bude k dispozícii „kútik zdravých nôh“, kde je možné sa s produktom Antistax bližšie zoznámiť.

Ďalšie informácie o projekte nájdete na stránke www.palacecinemas.sk/ladiesnight

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM