Webnoviny - Svet

Armin van Buuren sa 10. júna vráti do Bratislavy

WEBNOVINY.SK

Armin van Buuren Foto: fanpop.comBRA­TISLAVA 8. novembra (WEBNOVINY) – Fenomenálny holandský dídžej Armin Van Buuren sa po 14 mesiacoch vráti do Bratislavy, tentoraz už ako štvornásobný najlepší dídžej sveta.

Podľa informácií organizátorov by mal byť vôbec prvým interpretom, ktorý sa predstaví na zrekonštruovanom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Tranceový dídžej v nej vystúpi 10. júna 2011, teda necelý mesiac po finále majstrovstiev sveta v hokeji.

Armin Van Buuren sa na Slovensku ukáže v rámci turné Armin Only Mirage, pričom by malo ísť o jediné vystúpenie v okruhu niekoľkých stovák kilometrov. Prvých 1000 „normal“ vstupeniek sa predáva za 39,50 eura. Lístky pod pódium s označením „Fan zone“ v limitovanom počte 200 kusov sa dajú kúpiť za 49,50 eura. Najdrahšie VIP vstupenky stoja 99 eur, pričom ich majitelia budú mať oddelené sektory na sedenie so spektakulárnym výhľadom a VIP bar s neobmedzeným konzumným vrátane alkoholu i nealka. Vstup na akciu budú mať iba osoby staršie ako 16 rokov.

Tridsaťtriročný Armin Van Buuren je podľa prestížneho DJ Magazine už štyri roky za sebou najlepším dídžejom na svete. Svoje umenie predviedol tento rok po prvý raz aj na Slovensku, keď v noci z 9. na 10. apríla vystúpil v bratislavskej Inchebe v rámci podujatia A State of Trance 450.

Armin van Buuren ft Sharon den Adel – In and Out of Love

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM