Webnoviny - Svet

Beckhamovci zverejnili prvé fotografie dcéry Harper Seven

WEBNOVINY.SK

Victoria Beckhamová s dcérou Harper Seven.Foto: www.facebook.comBRATISLAVA 18. júla (WEBNOVINY) – David a Victoria Beckhamovci zverejnili na Facebooku a Twitteri prvé fotografie svojej dcéry Harper Seven, ktorá sa narodila 10. júla v Los Angeles. Victoria sa podelila o čiernobielu snímku, na ktorej je Harper Seven s Davidom, so svojimi nasledovníkmi na Twitteri, pričom k nej napísala „Oteckovo dievčatko!“. David zas zverejnil na Facebooku fotku spiacej Victorie s dcérou so slovami „Odfotil som, ako moje dievčatá spia“.

David v piatok taktiež prostredníctvom videa na Facebooku vysvetlil, prečo sa rozhodli dať dcére meno Harper. „Victoriinou obľúbenou knihou je Nezabíjajte vtáčika, ktorej autorkou je Harper Lee,“ povedal 36-ročný anglický futbalista. Druhá časť mena – Seven, teda v preklade sedem, je pre dieťa slávnych manželov špeciálne číslo. Okrem toho, že jeho otec nosil sedmičku na drese Manchestru United, narodilo sa o 7:55 siedmeho dňa v týždni siedmeho mesiaca roka a vážilo vyše sedem libier (viac ako tri kilogramy).

Foto: http://yfrog.com"Ďalšie dôvody sú, že sedmička symbolizuje spirituálnu dokonalosť – sedem divov sveta, sedem farieb dúhy – a v mnohých kultúrach je šťastným číslom. Milujeme to meno a milujeme Harper Seven. Sme veľmi hrdí, že je súčasťou nášho života a našej rodiny, pre ktorú je to niečo úžasné," doplnil Beckham, ktorý v nedeľu nastúpil na zápas svojho tímu LA Galaxy proti Realu Madrid v kopačkách s menami všetkých štyroch potomkov vyšitými ružovou farbou.

David a Victoria Beckhamovci sa zosobášil v roku 1999 po dvojročnom vzťahu. V tom istom roku sa im narodil najstarší syn Brooklyn, po ktorom nasledovali v roku 2002 Romeo a v roku 2005 Cruz. Správy, že sa ich rodina rozrastie o dcéru, potvrdili Beckhamovci v marci.

Informácie pochádzajú z webstránky bbc.co.uk.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM