Webnoviny - Svet

Bounty Killer údajne napadol ženu kladivom

WEBNOVINY.SK

Foto: yardrundown.blog­spot.com BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY) – Jamajského dancehallového a reggae hudobníka Bounty Killera zatkla v sobotu v noci polícia po tom, čo údajne napadol istú ženu kladivom. Incident sa mal stať v hudobníkovom byte v metropole Jamajky Kingstone.

Na policajnú stanicu vo štvrti Constant Spring prišla v sobotu večer nemenovaná žena, ktorá krvácala a mala niekoľko poranení. Policajtom povedala, že ju napadol kladivom Bounty Killer. Toho následne policajti zatkli a previezli do vyšetrovacej väzby. Hudobník, vlastným menom Rodney Basil Price, čelí obvineniu z napadnutia a ublíženia na zdraví. Pred súd by sa mal postaviť v priebehu tohto týždňa.

Tridsaťosemročný hudobník, ktorý počas svojej kariéry spolupracoval s interpretmi ako napríklad No Doubt, Wyclef Jean alebo Busta Rhymes, mal naposledy problémy so zákonom v apríli, keď ho polícia zatkla za napadnutie jeho vtedajšej priateľky Kadeem Baker. Tej sa následne aj telefonicky vyhrážal. Všetky obvinenia však Baker neskôr stiahla. Zatiaľ nie je známe, či tou ženou, ktorú Bounty Killer napadol v sobotu, je taktiež Baker.

Informácia pochádza z webovej stránky AllHipHop.com.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM