Webnoviny - Svet

Bratislava bude opäť pochodovať proti rakovine prsníka

WEBNOVINY.SK

AVON POCHOD plagátFoto: BRATISLAVA 17. júna (WEBNOVINY) – Už po tretí raz sa Slovensko zapojí do celosvetovej iniciatívy boja proti rakovine prsníka. Dejiskom tretieho ročníka Avon pochodu bude opäť Bratislava, ktorá sa zahalí do ružovej farby už túto sobotu. Štart a cieľ bude na námestí pri Eurovea Galleria.

Toto charitatívne podujatie symbolizuje podporu boju proti rakovine prsníka, jeho cieľom je získavanie finančných prostriedkov a vyjadrovanie spolupatričnosti ženám, ktoré s touto chorobou bojujú a ich blízkym. "Minulého ročníka Avon pochodu, ktorý sa konal v Košiciach, sa zúčastnilo vyše 3500 ľudí z celého Slovenska. Veríme, že tento rok svojou myšlienkou povzbudí ešte viac ľudí, aby prišli 18. júna do Bratislavy a dali tak nádej ženám, ktoré s touto zákernou chorobou bojujú,“ uviedla vedúca oddelenia PR a reklamy Avon Cosmetics Andrea Macáková.

Vstupenkou na túto akciu je tričko "Idem“, ktorého kúpou prispieva každý pochodujúci na boj proti rakovine prsníka. Tričko si môžu záujemcovia a záujemkyne zakúpiť prostredníctvom Avon Lady alebo Avon Gentlemana, objednať si ho cez webovú stránku www.zdraveprsia.sk alebo zakúpiť v priamo na mieste od 13:00. Tričko "Idem“ je v ponuke v dámskej a pánskej verzii v rôznych veľkostiach a jeho cena je desať eur.

Program Avon pochodu s registráciou účastníkov sa začne o 13:00 na námestí pri Eurovea Galleria. Slávnostný štart organizátori naplánovali na 15:00. Na zúčastnených čaká bohatý sprievodný program na štarte aj v cieli pochodu a stretnutie so známymi osobnosťami slovenského spoločenského života, ktoré sú tvárami projektu proti rakovine prsníka.

Avon pochod svojou účasťou podporia Ada Straková, Nora Beňačková, Alena Heribanová, Beáta Dubasová, Henrieta Mičkovicová, Hana Rapantová, Dara Rolins, Karin Habšudová, Jana Kirschner, Petra Polnišová, Zlatica Puškárová, Martin Pyco Rausch, Maroš Kramár a Braňo Bruno Ciberej. V rámci programu vystúpia Jana Kirschner, Martin Chodúr, Beáta Dubasová, Zdenka Predná, Robo Opatovský a skupina Hex.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM