Krimi

Pre dopravnú nehodu je R1 uzavretá v oboch smeroch, zahynula jedna osoba

Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode osobného vozidla a dodávky, ktorá sa stala na 23.

Ilustračný obrázok k článku Pre dopravnú nehodu je R1 uzavretá v oboch smeroch, zahynula jedna osoba
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

Hasiči zasahujú pri dopravnej nehode osobného vozidla a dodávky, ktorá sa stala na 23. kilometri rýchlostnej cesty R1 v katastri obce Pata v okrese Galanta.

Následkom nehody zahynula jedna osoba a dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch. TASR o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

„Pri nehode došlo k zrážke osobného motorového vozidla a dodávky, pričom následkom nehody utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zakliesnenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc, havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a vykonávali resuscitáciu zranej osoby až do príchodu RZP. Resuscitovaná osoba sa momentálne nachádza v opatere ZZS. Na mieste zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Rýchlostná cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch,“ informuje na sociálnej sieti HaZZ.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM