Webnoviny - Svet

Bullet For My Valentine zrušili bratislavský koncert

WEBNOVINY.SK

Bullet For My ValentineFoto: youtube.comBRA­TISLAVA 2. júna (WEBNOVINY) – Waleská heavymetalová skupina Bullet For My Valentine zrušila svoj koncert v Bratislave, ktorý sa mal uskutočniť 4. júla v Majestic Music Clube (MMC). Kapela zrušila aj ostatné letné vystúpenia okrem koncertov na festivaloch. "Bullet For My Valentine museli zrušiť svoje plánované koncerty, ktoré sa mali uskutočniť v období tohtoročných letných festivalov.

Príčinou sú osobné dôvody niektorých členov kapely. Ospravedlňujeme sa fanúšikom, ktorí na kapelu čakali a sľubujeme, že sa v dohľadnej dobe pokúsime potvrdiť nové termíny pre tieto koncerty," uviedol v oficiálnom vyhlásení manažment kapely.

Bullet For My Valentine patria k najúspešnejším waleským skupinám súčasnosti. Presadili sa nielen vo Veľkej Británii, ale i v kontinentálnej Európe a tiež v Spojených štátoch amerických. Na konte majú tri štúdiové nahrávky – The Poison (2005), Scream Aim Fire (2008) a Fever (2010). Kapela vlani dominovala na udeľovaní cien magazínu Kerrang!, keď zvíťazila v dvoch kategóriách – Najlepšia britská skupina a Najlepšia koncertná skupina.

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie