Webnoviny - Svet

Charlie Sheen a Brooke Mueller sa rozvádzajú

WEBNOVINY.SK

Charlie Sheen Foto: SITA/APBRATISLAVA 2. novembra (WEBNOVINY) – Americký herec Charlie Sheen požiadal v pondelok o rozvod so svojou v poradí treťou manželkou Brooke Mueller.

V žiadosti sa uvádza, že dvojica sa rozišla už 25. decembra minulého roku po incidente, keď 45-ročný herec svoju manželku napadol. O niekoľko hodín neskôr podala žiadosť o rozvod aj Mueller.

Stalo sa tak len necelý týždeň po tom, čo Sheena na jeden deň hospitalizovali v New Yorku.

Sheen, známy napríklad zo seriálu Dva a pol chlapa (2003), v žiadosti ako dôvod rozvodu uvádza neprekonateľné rozdiely, pričom žiada o spoločné opatrovníctvo ich dvoch synov – dvojčiat Maxa a Boba. Zároveň však súd v Los Angeles požiadal, aby Mueller nepriznal žiadne výživné. Naopak Mueller žiada, aby súd zveril deti do jej opatery a nariadil Sheenovi platiť výživné. Stanica Extra TV informovala, že dvojica uzavrela predmanželskú zmluvu, na základe ktorej by mala Mueller dostať jednorázovo 750-tisíc dolárov (v prepočte približne 538-tisíc eur) a k tomu mesačne ďalších 55-tisíc dolárov (približne 39 500 eur) ako detské výživné.

Charlie Sheen, vlastným menom Carlos Irwin Estevez, sa s Brooke Mueller oženil 30. mája 2008 a 14. marca 2009 sa im narodili synovia Max a Bob. Sheen 25. decembra 2009 počas dovolenky v Aspene napadol svoju manželku po tom, čo mu oznámila, že sa chce rozviesť. Herec sa na súde k útoku priznal, ale na základe dohody o vine a treste sa pobytu vo väzení vyhol. Minulý týždeň v utorok Sheena hospitalizovali v New Yorku po tom, čo ho našli nahého v jeho hotelovej izbe po prehýrenej noci.

Podľa policajných zdrojov sa priotrávil alkoholom, hercov hovorca Stan Rosenfield však tvrdil, že Sheen mal iba silnú reakciu na lieky. Herec bol v New Yorku navštíviť svoju exmanželku Denise Richards a ich dve dcéry.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM