Webnoviny - Svet

Charlie Sheen nastúpil na liečenie

WEBNOVINY.SK

Charlie Sheen nastúpil na liečenie.Foto: SITA/AP BRATISLAVA 29. januára (WEBNOVINY) – Americký herec Charlie Sheen „dobrovoľne nastúpil“ na liečenie. V piatok o tom médiá informoval jeho hovorca Stan Rosenfield, podľa ktorého je 45-ročný herec vďačný všetkým, ktorí vyjadrili svoje obavy o neho. Správy o tom, že Sheen vyhľadal pomoc pritom prišli len deň po tom, ako ho v Los Angeles hospitalizovali s údajnými bolesťami brucha, ktoré jeho hovorca pripísal dlhoročným problémom s brušnou herniou. Podľa susedov sa ale v hercovom dome divoko „žúrovalo“ asi 36 hodín a spoločnosť mu robilo minimálne päť žien.

Spoločnosť CBS Entertainment, Warner Bros Sheena v liečbe podporuje Úspešný komediálny seriál Dva a pol chlapa (2003), ktorého hviezdou je Sheen, tak opäť čaká nútená prestávka v nakrúcaní. V spoločnom vyhlásení to potvrdili spoločnosti CBS Entertainment, Warner Bros. Television a výkonný producent Chuck Lorre. „Máme nesmierne obavy o jeho zdravie a pohodu, a podporujeme jeho rozhodnutie,“ napísali. Pre Sheena je to pritom už tretie liečenie v priebehu 12 mesiacov. Zatiaľ nie je jasné, ako dlho tentoraz v liečebni zostane, no zvyčajne trvá takýto pobyt 28 dní. Podľa hovorcu Warner Bros. je nakrútených 16 z 24 častí seriálu naplánovaných pre aktuálnu televíznu sezónu, ktorá končí v máji. Produkciu Dva a pol chlapa pritom tvorcovia museli prerušiť aj vo februári 2010, keď sa Sheen „preventívne“ zapísal na liečenie. Opäť sa tam dostal v auguste na základe rozhodnutia súdu v súvislosti s napadnutím manželky z decembra 2009. Istý čas na liečení strávil aj v roku 1998, keď ho hospitalizovali po predávkovaní drogami.

V októbri sa herec priotrávil alkoholom Pre Charlieho Sheena, známeho aj z filmov Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988) či Horúce strely (1991) a jeho pokračovania, to bola už druhá hospitalizácia za posledných pár mesiacov. V októbri sa v nemocnici ocitol po tom, čo ho našli priotráveného alkoholom v hoteli Plaza. Prepustili ho ešte v ten istý deň. Herec, ktorý dostáva za jednu epizódu seriálu Dva a pol chlapa honorár 1,25 milióna dolárov (v prepočte približne 911-tisíc eur), následne v novembri požiadal o rozvod so svojou treťou manželkou Brooke Mueller. Dvojica sa však rozišla už 25. decembra 2009 po incidente, keď herec manželku napadol. Ešte v novembri Sheen čelil žalobe zo strany pornoherečky Capri Anderson za napadnutie a nezákonné uväznenie. O herca s občianskym menom Carlos Irwin Estevez sa pre pretrvávajúce osobné problémy obávajú aj v televízii CBS, ktorá nakrúca seriál Dva a pol chlapa. Prezidentka CBS entertainment Nina Tassler nedávno povedala, že je správaním sa Sheena mimo kamier „veľmi znepokojená“.

Informácie zverejnila webová stránka www.people.com a agentúra Reuters.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM