Webnoviny - Svet

Chytili prešpekulovaného dílera, drogy ukrýval v moste

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 24. augusta (WEBNOVINY) – Galantský vyšetrovateľ obvinil 38-ročného muža zo Serede za obchodovanie s drogami.

Podozrivé osoby si všimla hliadka Mestskej polície v Seredi na moste cez rieku Váh, ktorý spája mesto Sereď s obcou Šintava. V konštrukcii mosta našli ukrytú plechovú škatuľku s drogami.

Ako informovala agentúru SITA trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, boli v nej papierové skladačky a dve striekačky s obsahom bielej kryštalickej látky.

„Privolaná polícia vykonala ohliadku miesta nálezu, veci zadokumentovala a zaistené stopy zaslala na expertízne skúmanie. Expertíza preukázala, že v skladačkách sa nachádzal heroín s prímesou kofeínu a paracetamolu na sedem jednorazových dávok drogy a v striekačkách bolo 20 dávok metamfetamínu,“ spresnila Kredatusová.

Obrazom: Díler zo Serede ukrýval drogy v moste

Obvineniu zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi čelí Michal zo Serede. V zmysle zákona je za takýto skutok možné uložiť trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM