Webnoviny - Svet

Cibulková sa teší na atmosféru a parťáka Domina

WEBNOVINY.SK

Dominika Cibulková Foto: SITA/AP BRATISLAVA 20. októbra (WEBNOVINY) – Pre slovenskú tenistku Dominiku Cibulkovú je síce tohtotýždňový turnaj v Moskve posledným súťažným vystúpením v sezóne 2010, ale v stredu oficiálne vysvitlo, že každý jej zápas v ruskej metropole môže určite vnímať ako predposledný v roku: v pondelok 22. novembra sa totiž predstaví na 3. ročníku bratislavského exhibičného podujatia Tennis Classic. Po boku Dominika Hrbatého si zahrá miešanú štvorhru proti rusko-rakúskej dvojici Anna Kurnikovová, Thomas Muster.

„Veľmi sa na to teším. Aj preto, lebo pôjde o môj prvý takýto zápas, ale v prvom rade sa teším na domácich divákov, na atmosféru, ktorú vytvoria, a najmä na môjho ´parťáka´ Domina, s ktorým si pripomenieme spoločné víťazstvo na Hopmanovom pohári,“ povedala Dominika Cibulková pre agetúru SITA po postupe do moskovského štvrťfinále.

Zverenkyňa Chorváta Željka Krajana aj tento rok absolvuje hlavnú časť zimnej prípravy na Floride: „Rámcovo to už máme jasné. Pôjdeme tam okolo 24. – 25. novembra a vrátime sa klasicky až krátko pred Vianocami.“

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM