Webnoviny - Svet

Clijstersová mala v Dauhe desivú autonehodu

WEBNOVINY.SK

Kim Clijstersová Foto: SITA/APDAUHA 30. októbra (WEBNOVINY) – Víťazka US Open Kim Clijstersová takmer nenastúpila na sobotňajšie semifinále tenisových majstrovstiev sveta WTA v Dauhe proti Samanthe Stosurovej, keďže mala cestou na zápas autonehodu.

Auto, ktoré ju viezlo, bolo vážne poškodené, náraz ho odhodil do strany. Belgičanka cestovala spolu so svojím manažérom Bobom Verbeeckom z hotela na štadióna Khalifa a pri vchádzaní na kruhový objazd do nich zboku narazilo ďalšie auto. „Bol to menší incident, Kim je však v poriadku,“ povedal hovorca WTA.

Clijstersová potom počkala pol hodinu na ďalšie vozidlo. Belgičanka má na nehodu iný uhol pohľadu. „Bolo to desivé. Bob dostal zásah, ale sme všetci v poriadku. Len auto je na odpis,“ uviedla prostredníctvom sociálnej siete Twitter Clijstersová. Pre nehodu sa začalo semifinále o desať minút neskôr. „Zažila som menší šok. Ani neviem vysvetliť, čo sa stalo. Bolo tam veľa skla a mala som veľké šťastie. Bola som vzrušená, psychicky som sa však rýchlo upokojila,“ povedala po zápase so Stosurovou Clijstersová a následne zažartovala: „Možno sa do hotela vrátime pešo.“

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM