Webnoviny - Svet

CS Link šíri Primu HD a má nové logo

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 2. marca (WBN/PR) – Digitálna satelitná televízia CS Link sa rozrástla o nový neplatený kanál vo vysokom rozlíšení – Prima HD. Stáva sa tak jedinou satelitnou platformou, ktorá má program Prima HD vo svojej ponuke. CS Link je tak zároveň jediným operátorom, ktorý má v ponuke až 3 HD stanice bez mesačných poplatkov.

CS Link má zmluvne zaistenú exkluzivitu pre tento program na satelitnom trhu. V neplatenej ponuke je teraz dostupná všetkým zákazníkom digitálnej satelitnej televízie CS Link. Ponúka identický obsah, ktorý je vysielaný televíziou Prima v štandardnom rozlíšení. Zatiaľ sa jedná o upscale obsah, nativné HD ponúkne Prima neskôr.

Technické parametre pre naladenie Prima HD:

  • satelit: Astra 3B (23,5°E)
  • frekvencia: 12,168 GHz
  • polarizácia: vertikálna
  • SR: 27500
  • FEC: 3/4

V súvislosti s plánovaným zásadným rozvojom platformy a rozšírením programovej ponuky CS Link k dnešnému dňu zmodernizoval logo, ktoré je v sviežom pomarančovo-červenom odtieni.

O Media Vision a platforme CS Link:

Prevádzkovateľom slovenskej a českej digitálnej satelitnej televízie CS Link je spoločnosť Media Vision. Dekódovacia karta CS Link umožňuje bezplatný príjem slovenských a českých TV programov a ako jediná platforma má v ponuke tri neplatené stanice vo vysokom rozlíšení ČT HD, Nova HD a Prima HD. CS Link ponúka predplatné ďalších atraktívnych staníc, ktoré si je možné objednať vo zvýhodnených balíčkoch, alebo aj samostatne. Signál je šírený v špičkovej digitálnej kvalite zo satelitov Astra na pozícii 23,5° východne a pokrýva celé územie Slovenskej a Českej republiky. Platforma má dlhoročnú tradíciu – vznikla v roku 1998.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM