Webnoviny - Svet

CSKA Moskva tretí na Cassovia Hockey Cupe

WEBNOVINY.SK

Zľava: Samuel Mlynarovič z Popradu a Stephen Valiquette a Petr Čáslava z Moskvy v zápase o piate miesto HK Poprad – CSKA Moskva hokejového turnaja Cassovia Hockey Cup a zároveň 63. ročníka Tatranského pohára Foto: SITA/Ivan Fleischer KOŠICE 26. augusta (WEBNOVINY) – V súboji o tretie miesto na 3. ročníku Cassovia Hockey Cupu a zároveň 63. ročníka Tatranského pohára v Košiciach sa tešili hokejisti klubu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) CSKA Moskva, ktorí porazili HK Poprad 5:4. V stretnutí plnom faulov a vylúčení viedli hokejisti spod Tatier ešte v polovici zápasu 2:1. V záverečnej tretine ruský tím strelil za 12 minút tri góly, Popradčania dokázali ešte znížiť na 4:5 len 19 sekúnd pred koncom tretej tretiny Škovirom. V záverečnej power play však už na vyrovnanie nebolo dosť času.

Výsledok – Cassovia Hockey Cup: O 3. miesto: CSKA Moskva – HK Poprad 5:4 (1:1, 1:1, 3:2) Góly: 16. a 42. Y. Šťastný, 35. Monya, 45. Netík, 52. Pašnin – 18. Rataj, 24. Drotár, 51. J. Brejčák, 60. Škovira Vylúčení: 9:10 na 2 min,