Webnoviny - Svet

ČSOB Poisťovňa zverejnila ceny PZP na rok 2011

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA/Michal Burza BRATISLAVA 13. októbra (WEBNOVINY) – ČSOB Poisťovňa pri určovaní cien povinného zmluvného poistenia (PZP) motorových vozidiel pre rok 2011 pokračuje v kombinácii výkon a objem motora, adresa a vek držiteľa vozidla. „Potvrdilo sa nám, že segmentačné kritériá sme v minulých rokoch nastavili správne,“ uviedol riaditeľ Odboru riadenia poistných produktov ČSOB Poisťovne Martin Fučík. Ku každému uzatvorenému PZP dostanú klienti bezplatne úrazové poistenie pre všetky deti do 15 rokov vezúce sa v aute. Novinkou v PZP pre rok 2011 je rozšírenie balíka asistenčných služieb.

Bonus až vo výške 55 % môžu získať vodiči, ktorí nespôsobujú dopravné nehody. V prípade, že sa klienti rozhodnú zaplatiť poistné za celý rok naraz, dostanú zľavu vo výške 5 %. Pri uzatvorení PZP na obdobie dvoch rokov poskytujeme klientom ďalšiu zľavu vo výške 5 % s tým, že táto zvýhodnená cena je garantovaná na celé dvojročné obdobie. Pre rok 2011 ponúka ČSOB Poisťovňa limit poistného krytia 2,5 mil. eur pri škodách na zdraví a 700 tis. eur pri škodách na majetku a ušlom zisku.

ČSOB Poisťovňa vznikla v roku 1992, pričom do augusta 2004 pôsobila pod názvom ERGO poisťovňa. Je súčasťou skupiny KBC, pričom hlavným akcionárom je belgická poisťovňa KBC Insurance NV.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM