Monika Vengrínová Kultúra

Do Elektrárne sa opäť vracia nočný život: Na klasické diskotéky zabudnite, na svoje si prídu tridsiatnici a vyššie

Diskoték pre mládež je aj v našom meste dosť. Ak sa však chcú zabaviť mladí ľudia, ktorí do kategórie tínedžerov nezapadajú, nemajú kde. V priestoroch legendárnej Elektrárne sa tak pokúsia zaplniť dieru na trhu a vrátia sem nočný život pravidelnými diskotékovými večierkami.

Ilustračný obrázok k článku Do Elektrárne sa opäť vracia nočný život: Na klasické diskotéky zabudnite, na svoje si prídu tridsiatnici a vyššie
Zdroj: TASR

„Našim cieľom nie sú diskotéky, aké bežný Popradčan pozná. Žiadne podivné remixy a úpravy starých hitov, žiadne kolotočové odrhovačky. Vieme, že naši návštevníci vedia čo je dobré, a zaplníme dieru, ktorú miestne kluby veľmi podceňujú. Radi sa zabávajú aj tridsiatnici a vyššie, no pod Tatrami nemajú kde,“ vysvetlil dôvod oživenia diskoték v Tatranskej galérii organizátor Juraj Iždinský.

Prvá diskotéka z rady bude venovaná tématike a hlavne hudbe rokov osemdesiatych a deväťdesiatych. Kapely ako Depeche Mode, Duran Duran, Eurythmics, Erasure, Madonna alebo Blondie nám v ten večer určite nebudú cudzie.

Celé to odštartuje v piatok 31. júla o 21:00, vstupné bude 4 eurá a k dispozícii bude samozrejme bar a šatňa. Samotný večierok sa udeje v priestoroch pod galériou. „Nakoľko priestory sú nefajčiarske, nezabudli sme ani na fajčiarov. Pripravený bude plac priamo na nádvorí aj so sedením a popolníkmi, kde je hlavne v letných mesiacoch veľmi príjemne.“ dodal Iždinský.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie