Webnoviny - Svet

Dom, v ktorom spala herečka Kate Winslet, zhorel do tla

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 22. augusta (WEBNOVINY) – Britská herečka Kate Winslet unikla v pondelok ráno pred požiarom domu, v ktorom bola so svojou rodinou ubytovaná počas dovolenky v Karibiku.

Tridsaťpäťročná herečka, jej priateľ Louis Dowler a jej deti 10-ročná Mia a sedemročný Joe sa nachádzali v dome miliardára Richard Branson na jeho súkromnom ostrove Necker ležiacom v Britských Panenských ostrovoch, keď budovu zachvátili plamene. Z horiaceho domu, ktorý niesol názov Great House, však spolu so 16 ďalšími hosťami ušli.

Branson pre tlačovú agentúru Associated Press uviedol, že požiar vypukol počas tropickej búrky asi o štvrtej ráno. Jeho 25-ročný syn Sam podľa Bransonových slov pomohol hosťom pri evakuácii, pričom dom plamene „úplne zničili“. Hovorkyňa Winslet informovala, že herečka pri incidente neutrpela žiadne zranenia. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa, ale podľa magazínu People je pravdepodobné, že ňou bol blesk.

Neďaleko domu, ktorý v pondelok ľahol popolom, sa minulý mesiac zosobášili americká televízna moderátorka, modelka a herečka Vanessa Minnillo a spevák, skladateľ, herec a producent Nick Lachey.

Informácie zverejnila webstránka People.com.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM