Milan Hanzel Šport Tenis

Dominika Cibulková sa pochválila, aké meno vybrala pre synčeka: Stavila na klasiku!

A je to vonku! Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková si nepotrpí na tajnosti. Po tom, čo vyhlásila, či čaká dievčatko alebo chlapčeka, prezradila aj meno bábätka.

Ilustračný obrázok k článku Dominika Cibulková sa pochválila, aké meno vybrala pre synčeka: Stavila na klasiku!
Zdroj: instagram

V živote úspešnej tenistky sa za posledné mesiace ale dejú veci! Najprv v polovici novembra krstila svoju knihu, kde zároveň oznámila, že končí s aktívnou kariérou. Vo veľkom sa začalo špekuľovať o tom, či s manželom Michalom Navarom nečakajú prvého potomka.

To sa o pár dní aj potvrdilo, keď Navarovci na sociálnu sieť zavesili spoločnú fotku aj so snímkom z ultrazvuku. „Sme požehnaní a šťastní, a s veľkou radosťou oznamujeme, že budeme trojčlenná rodina,“ napísala k fotografii Cibulková.

Netajila ani pohlavie

Viacero mamičiek, či rodičov sú vo chvíľach tehotenstva opatrní, či zvedaví a buď nechcú vedieť pohlavie bábätka alebo ho držia v tajnosti. Niekdajšia svetová tenisová štvorka však s tým nerobila „drahoty“ a preriekla sa v talkshow Adely Vinczeovej.

Chlapček sa bude volať…

Najnovšie sa Domča ako niekdajšiu tenistku volajú najbližší, pochválila aj menom pre synčeka. A zase sa tak stalo prostredníctvom sociálnej siete, keď vo svojom príbehu na instagrame napísala k fotke: „Romiik už maká na Jakubkovej izbičke.“ Myslela tým známu interiérovú dizajnérku.

Páči sa vám meno Jakub?

Áno 78.4%
Nie 21.6%
Dominika Cibulková tehotenstvo
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie