Ľubomíra Karmanová Kultúra

Druhá vicemiss Petra Denková (21): Doma ma čakalo obrovské prekvapenie

Je mladá, krásna a pochádza z nenápadnej dedinky na strednom Slovensku, Uhorské. Reč je o druhej vicemiss Slovenska 2015 Petre Denkovej. So sympatickou brunetkou sa o jej návrate domov a prekvapivom privítaní, ale aj zážitkoch zo súťaže, rozprávala šikovná Simona Uhliarová (15).

Ilustračný obrázok k článku Druhá vicemiss Petra Denková (21): Doma ma čakalo obrovské prekvapenie
Zdroj: TASR

Pochádzaš z malej dedinky Uhorské pri Lučenci. Ako ťa privítali a podporovali tvoji rodáci?

Podpora z ich strany sa mi dostávala do uší stále. Všetci boli z môjho veľkého úspechu nadšení. Privítali ma vo veľkom štýle. Nikdy by ma nenapadlo, že zažijem niečo také v mojej malej obci. Bola som pozvaná na oslavy 1. mája kam som sa aj dostavila a po vystúpení z auta ma čakalo obrovské prekvapenie. Bola tam takmer celá dedina, všetci mi tlieskali a do mikrofónu vraveli moje meno. Videla som slzy dojatia v ich očiach a venovali mi naozaj krásne slová a dar. Nezabudnuteľný zážitok.

Aké boli tvoje pocity, keď si sa dozvedela, že si jedna z troch najkrajších žien Slovenska roku 2015 a ako to vnímaš s odstupom času teraz?

Ten pocit sa ani nedá opísať. Bol to v prvom rade šok. Finálový večer prebehol neskutočne rýchlo a ani som si to nestihla uvedomiť. Prvý moment kedy mi to prvýkrát došlo bol až vtedy, keď som si sadla do auta, ktoré nás viezlo z prenosu na recepciu a v duchu som si povedala „WAU!!!“ S odstupom času to vnímam ako skvelú skúsenosť, no to že som II. Vicemiss Slovensko 2015 si nestíham uvedomovať popri všetkých povinnostiach a dobiehaní v škole. Jedno však môžem povedať. Stále som tá istá Petra ako pred tým, len s novými zážitkami, skúsenosťami a obrovskou príležitosťou.

Čo ti najviac chýbalo počas sústredenia na Miss Slovensko 2015?

Najviac mi chýbal môj priateľ. Keďže spolu v Nitre bývame sme zvyknutí tráviť spolu dosť času a týždňové odlúčenie nebolo až tak ľahké.

Aká je tvoja obľúbená značka kozmetiky a typ líčenia? Aký to bol pocit byť nalíčená tímom profesionálnych stylistov?

Pocit to bol skvelý, ale nezažila som ho prvýkrát. Od 16-tich rokov som sa venovala modelingu a profesionálnych líčení som už za tie roky zažila veľa, ale vždy je to super pocit vložiť sa do šikovných rúk. Typ líčenia určite dymové oči a nude pery a kozmetika Gosh Cosmetics.

Vzhľadom na to, že si z môjho regiónu, by isto zaujímalo nie len mňa, ale aj ostatné dámy, kde najradšej nakupuješ a tráviš voľný čas.

To je ťažké povedať. Nikdy nie som dlhšie na jednom mieste. Posledný polrok behám takmer každý týždeň trojuholník Bratislava, Nitra, Uhorské a vždy robím niečo iné práve tam kde som. Nákupy potom absolvujem rovno v Bratislave, nakoľko je tam z celého Slovenska najlepší výber.

Náš región sa môže pýšiť aj ďalšími krásnymi ženami:

Pozrite si ju na FOTKÁCH: Misskou sa môže stať ďalšia atraktívna Detvianka

Kráska spod Poľany: Sexy Diana zabojuje o atraktívny titul, pozrite si ju na FOTKÁCH

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM