Regióny Rôzne

Dúbravka bude hľadať NAJ psíka. Vítaní sú aj "orieškovia"

Po roku sa v Dúbravke opäť stretnú malí aj veľkí, chlpatí i krátkosrstí chlpáči, aby zabojovali o titul NAJ psa mestskej časti.

Ilustračný obrázok k článku Dúbravka bude hľadať NAJ psíka. Vítaní sú aj "orieškovia"
35
Galéria
Zdroj: TASR

Chlpaté labky, vyplazené jazyky aj veselé krútiace sa chvostíky. To všetko vás čaká v Dúbravke, kde budú už po štvrtýkrát hľadať NAJ psa mestskej časti. Súťažiť budú šteniatka, dospelé psy aj psí veterány.

Podujatie pre všetkých milovníkov psov sa uskutoční 30. septembra od 10:00 hod. na tradičnom mieste – na lúke pri Kostole Ducha Svätého.

„Súťaženie a stretnutie psíčkarov sa počas predchádzajúcich ročníkov stalo obľúbenou akciou. Chodia sem psíčkari aj z iných mestských častí,“ pozýva vicestarosta Dúbravky Ľuboš Krajčír.

Päť disciplín

Štvornohí súťažiaci si zmerajú sily v piatich disciplínach. Do každej z nich sa môžu zapojiť čistokrvné plemená aj orieškovia. Dôležitý bude aj outfit, a to nielen psov, ale aj ich majiteľov.

Súťažiť sa bude o titul:

  • najsympatickejšie šteniatko
  • najsympatickejší dospelý pes (od 18 mesiacov do 8 rokov)
  • najsympatickejší veterán (staršie ako 8 rokov)
  • najlepšie oblečený pes
  • najlepšie zladený pár (pes a majiteľ)

Psie podujatie organizuje mestská časť Bratislava-Dúbravka v spolupráci so Športovým klubom policajnej kynológie ŠKPK Bratislava a Veterinárnou ambulanciou MlynVet.

Ilustračný obrázok

Zdroj: bratislava.dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM