Hokej

Dukla Trenčín začala prípravu v Púchove: PROGRAM prípravných zápasov

Okrem Újpestu sa Trenčín v príprave stretne aj s niekoľkými českými mužstvami. Pozrite si podrobný rozpis všetkých prípravných zápasov.

Ilustračný obrázok k článku Dukla Trenčín začala prípravu v Púchove: PROGRAM prípravných zápasov
Foto: Rastislav Búgel

Hokejisti Dukly Trenčín sa v príprave pred novou sezónou stretli v novej kabíne, ktorá prešla rekonštrukciou. Ľad na zimnom štadióne Pavla Demitru si však užijú až koncom augusta, pretože na ňom v týchto dňoch prebieha kladenie trubiek chladiaceho zariadenia, ktoré obsahuje niekoľko kilometrov oceľových rúr.

Hráči vicemajstra si preto rozbalili stan v Púchove, kde v pondelok absolvovali prvý tréning na ľade. „Káder je rovnaký ako pred dovolenkami. Hráči prišli oddýchnutí a v poriadku. Sú tu tí, ktorých sme si vybrali a nič sa už nemenilo,“ povedal pre klubový web tréner Peter Oremus.

Trenčania už minulý týždeň naplno zarezávali v posilňovni, cvičenia boli zamerané najmä na rozvoj výbušnosti a dynamiky. V Púchove si Dukla zahrá aj prvý prípravný zápas pred novou sezónou, 14. augusta sa stretne s maďarským Újpestom. Rekonštrukcia na ZŠ v Trenčíne ide zatiaľ podľa plánu, ľadová plocha by mala byť kompletne dokončená už koncom augusta.

Okrem Újpestu sa Trenčín v príprave stretne aj s niekoľkými českými mužstvami, ťahákom by mal byť súboj s Třincom na jeho ľade 23. augusta.

Program prípravných zápasov:

Dátum Zápas Hodina
14. augusta Trenčín – Újpest (v Púchove) 17.30 hod.
17. augusta Karlove Vary – Trenčín (v Brne) 13.00 hod.
21. augusta Frýdek Místek – Trenčín zatiaľ nie je stanovený
23. augusta Třinec – Trenčín 17.00 hod.
28. augusta Havířov – Trenčín 18.00 hod.
30. augusta Olomouc – Trenčín 17.30 hod.
4. septembra Trenčín – Olomouc 17.30 hod.

Aktuálny káder Dukly Trenčín:

Brankári: Michal Valent, Marek Šimko, Jakub Kostelný

Obrancovia: Tomáš Starosta, Peter Frühauf, Matúš Holenda, Tomáš Bokroš, Martin Rýgl, Lukáš Bohunický, Juraj Cebák, Marek Hudec

Útočníci: Branko Radivojevič, Ondrej Mikula, Tibor Varga, Mário Bližňák, Milan Bartovič, Peter Ölvecký, Peter Sojčík, Radek Dlouhý, Marek Hecl, Boris Sádecký, Denis Hudec, Jozef Švec, Ján Pardavý

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie