Webnoviny - Svet

Dzurinda sa vyhráža, že Ficovi obúcha Gorilu o hlavu

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 23. februára (WEBNOVINY) – Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda vyzýva spolustraníkov aby sa nenechali rozleptávať a ukázali, že strana je dnes taká pevná ako nikdy predtým.

Dzurinda ešte v sobotu na rokovaní Ústrednej rady SDKÚ-DS vo Zvolene povedal jej členom, že strane je „ťažko ako sviňa", ale idú do volieb, lebo nič zlé neurobila. Podľa informácií SITA na zasadnutí ústrednej rady tiež povedal, že možno Robertovi Ficovi obúcha v televízii päťkilovú Gorilu o hlavu, pretože jeho človek a on chodili do bytu.

Dzurinda verí, že strane sa podarí pokles preferencií obrátiť, pretože sa nadreli ako kone. Priznal, že ho to bolí, pretože je to ťažký kríž. „Máme na to, aby sme to obrátili, keď nepustíme do gatí. Teraz ukážte charaktery, nie keď vládneme. Teraz prišla naša chvíľa. Teraz sa ukáže, kto je charakter, kto je modrý,“ vyzval spolustraníkov.

Zároveň požiadal členov SDKÚ-DS, aby prestali s rečami, kto bude predseda strany po parlamentných voľbách a s tým, že treba stiahnuť jeho alebo Ivana Mikloša z kandidátky.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM