Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Ktoré tímy vstupovali do turnaja ako členovia TOP 10 rebríčka FIFA?

Dnes24.sk prináša súťaž o hodnotné ceny. Stačí len správne zodpovedať danú otázku a ste blízko k výhre.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je v piatok 8. júla 2016 o 11:00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v piatok okolo obeda. V popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Ak by sme sa riadili predturnajovým rebríčkom FIFA, vyšlo by nám finále ME 2016, v ktorom by si zahrali Lukaku, Hazard, Özil, Neuer či Müller. Tri z piatich najvyššie postavených tímov v rámci aktuálneho renkingu ale papierové predpoklady nenaplnili.

Ktorá pätica tímov bola pred štartom ME v TOP 10 svetového rebríčka FIFA?

A/ Belgicko, Nemecko, Španielsko, Portugalsko, Rakúsko

B/ Belgicko, Nemecko, Španielsko, Portugalsko, Anglicko

C/ Belgicko, Nemecko, Španielsko, Anglicko, Chorvátsko

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom. Platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac. Šanca vyhrať je tým pádom vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o šesť hlavných cien. Pôvodné tri sme pre veľký záujem rozšírili o ďalšiu trojicu lákavých cien.

Prví traja víťazi získajú darčekovú poukážku na ubytovanie a adrenalínové zážitky v atraktívnom areáli Divoká voda – známom stredisku vodných športov Čunovo, kde sa aj toto leto koná FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2016.

Ďalšia trojica účastníkov vyhrá let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016: Pre veľký záujem sme rozšírili ceny. Hrajte o adrenalín i romantiku za stovky eur

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM