Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Sme v cieli. Máte už len jednu možnosť vyhrať pekné ceny

Portál Dnes24.sk ešte aj dnes pokračuje v súťaži o zaujímavé ceny. Stačí jedna správna odpoveď na otázku a výhra môže byť vaša.

Ilustračný obrázok k článku EURO 2016 s Dnes24.sk: Sme v cieli. Máte už len jednu možnosť vyhrať pekné ceny
Zdroj: TASR

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka posledného hracieho dňa je v nedeľu 10. júla 2016 o 11:00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v nedeľu okolo obeda.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Je to bojovník na pohľadanie, zo súboja neuhne, prijme množstvo tvrdých rán i kopancov. Tento skúsený futbalista si počas kariéry prešiel hneď niekoľkými nepríjemnými zraneniami, jedno sa mu prihodilo aj na kontinentálnom šampionáte vo Francúzsku.

Ktorý slovenský futbalista si zo zápasu s Anglickom odniesol zlomený nos?

A/ Pekarík

B/ Ďurica

C/ Škrtel

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom. Platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac. Šanca vyhrať je tým pádom vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Každý deň v priebehu trvania turnaja hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o šesť hlavných cien, výsledky budú známe v pondelok (). Pôvodné tri sme pre veľký záujem rozšírili o ďalšiu trojicu lákavých cien.

Prví traja víťazi získajú darčekovú poukážku na ubytovanie a adrenalínové zážitky v atraktívnom areáli Divoká voda – známom stredisku vodných športov Čunovo, kde sa aj toto leto koná FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2016.

Ďalšia trojica účastníkov vyhrá let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016: Pre veľký záujem sme rozšírili ceny. Hrajte o adrenalín i romantiku za stovky eur

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM