Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Súťaž o pekné ceny pokračuje otázkou pre pamätníkov

Portál Dnes24.sk prináša aj dnes súťaž o zaujímavé ceny. V strede pozornosti je európsky šampionát a požiadavka správne zodpovedať otázku.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je v utorok 5. júla 2016 o 11:00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v utorok okolo obeda. V popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Trofej určená pre víťaza kontinentálneho turnaja nesie meno prvého generálneho sekretára Európskej futbalovej únie (UEFA). Tento muž dokonca ako prvý prišiel s nápadom usporiadať takýto nadnárodný turnaj.

Ako sa volá trofej, ktorú získa majster Európy?

A/ Trofej Johana Cruyffa

B/ Trofej Ferenca Puskása

C/ Trofej Henriho Delaunaya

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom. Platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac. Šanca vyhrať je tým pádom vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o šesť hlavných cien. Pôvodné tri sme pre veľký záujem rozšírili o ďalšiu trojicu lákavých cien.

Prví traja víťazi získajú darčekovú poukážku na ubytovanie a adrenalínové zážitky v atraktívnom areáli Divoká voda – známom stredisku vodných športov Čunovo, kde sa aj toto leto koná FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2016.

Ďalšia trojica účastníkov vyhrá let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Jeden z majiteľov letenky dostane k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016: Pre veľký záujem sme rozšírili ceny. Hrajte o adrenalín i romantiku za stovky eur

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM