Webnoviny - Svet

Fanúšikovia Dukly Trenčín prídu na zápas s ružami

WEBNOVINY.SK

TRENČÍN 12. septembra (WEBNOVINY) – Hokejové kluby Dukla Trenčín a HC 05 Banská Bystrica sa dohodli na výmene domáceho prostredia v úvodnom kole Tipsport extraligy 2011/2012.

Stretnutie sa pôvodne malo hrať pod Urpínom, po leteckej katastrofe a úmrtí Pavla Demitru však Dukla požiadala o zmenu a Banskobystričania jej vyšli v ústrety.

„Pred zápasom sa chceme rozlúčiť s Pavlom Demitrom. Na zimnom štadióne vyvesíme jeho dres s číslom 38, ktorý už neoblečie žiaden hráč Dukly. Hráči na zápas nastúpia v špeciálnych čiernych dresoch s Paľovým menom a podobizňou,“ informoval agentúru SITA generálny manažér Dukly Andrej Kollár.

Duel Trenčína s Banskou Bystricou sa začne o 17.30 h. Krátko po úvodnom buly ho ešte na chvíľu prerušia. „Fanúšikovia chystajú na 38. sekundu stretnutia špeciálne pripomenutie Pavla Demitru a na ľadovú plochu hodia 500 červených a 500 žltých ruží,“ doplnil Andrej Kollár.

OBRAZOM: Telo Pavla Demitru priviezli do Trenčína

OBRAZOM: Letecké nešťastie pri Jaroslavli

ODPORÚČAME:

Napíšte svoj odkaz Paľovi Demitrovi Hokejista Pavol Demitra zahynul pri páde lietadla v Rusku Posledné zbohom dajú fanúšikovia Demitrovi vo štvrtok V Trenčíne pristál vrtuľník s pozostatkami Pavla Demitru Reprezentačný dres s číslom 38 bude navždy patriť Demitrovi Poprad plakal, lúčil sa s Pavlom Demitrom

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM