Webnoviny - Svet

Finalisti SuperStar v kampani na 3x rýchlejšiu 3G sieť

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 5. mája (WBN/PR) – Po veľkých menách pop music ako Robbie Williams či Katy Perry sa so značkou T-Mobile tentokrát spojili finalisti Česko Slovenskej SuperStar.

Kompletná finálová dvanástka sa v týchto dňoch objavila v kampani venovanej výraznému zrýchleniu 3G siete T-Mobile. Operátor totiž v marci do komerčnej prevádzky uviedol novú technológiu HSPA+. Zákazníci T-Mobilu tak majú ako vôbec prví na Slovensku možnosť využívať mobilné dáta rýchlosťou až do 21 Mbps oproti doterajším 7 Mbps.

Trojnásobne rýchlejšie pripojenie v sieti 3G ponúka T-Mobile v 12 slovenských lokalitách: Bratislave, Piešťanoch, Komárne, Štúrove, Topoľčiankach, Zlatých Moravciach, Prievidzi, Púchove, Trenčianskych Tepliciach, Beluši, Ilave a Nemšovej.

„Vďaka masívnemu navýšeniu investícií do rozširovania 3G siete plánujeme technológiou HSPA+ do dvoch rokov pokryť až 80% slovenskej populácie a stať sa tak jednotkou na trhu mobilného širokopásmového pripojenia na Slovensku,“ uviedol Ruediger J. Schulz, výkonný riaditeľ pre oblasť sietí a IT spoločnosti Slovak Telekom.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM