Jakub Forgács Krimi

FOTO: Hrozný objav v Krpáčove. Na hladine jazera našli mŕtvolu mladého muža

Neďaleko Brezna našli utopeného mladíka. Podľa slov polície má ísť o 17-ročného Dominika.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Hrozný objav v Krpáčove. Na hladine jazera našli mŕtvolu mladého muža
10
Galéria

„V utorok (22.8.) v ranných hodinách sme prijali na tiesňovú linku č. 158 oznámenie, že v rekreačnej oblasti Krpáčovo bolo na hladine tamojšieho jazera nájdené telo mužského pohlavia. Na miesto bola vyslaná hliadka polície, pričom po príchode bolo zistené, že ide o telo mladého muža,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

„V súvislosti s udalosťou sme začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ohliadajúci lekár zo súdneho lekárstva, na mieste cudzie zavinenie vylúčil a na určenie presnej príčiny smrti nariadil vykonať pitvu,“ pokračovala hovorkyňa.

„Zo strany polície bolo vykonaných množstvo opatrení k zisteniu totožnosti mladého muža a krátko popoludní sme prijali informáciu, že prostredníctvom sociálnej siete, kde sme zverejnili fotografie z miesta tohto mladíka spoznali jeho rodinní príslušníci. Ide o 17-ročného Dominika z Breznianskeho okresu. Podľa doterajších zistení mal byť tento mladý muž spolu s partiou kamarátov na chate v tejto oblasti. Ďalšie informácie k udalosti, ako aj všetky bližšie okolnosti tragédie sú predmetom ďalších vyšetrovacích úkonov,“ dodala Kováčiková.

V OBRAZOCH: Utopený mladík neznámej totožnosti v Krpáčove
10
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM