Hokej Rôzne

FOTO: Kuriozity, ktoré sa do "steelky" nedostali: Fandiť chceli s vidličkami či hadicou!

Stratené mobily, zabudnuté tašky či dokonca aj cestovný kufor. Aj tieto veci nachádzali košickí policajti v Steel aréne po hokejových zápasoch. Sú ale medzi nimi aj čudesné predmety...

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Kuriozity, ktoré sa do "steelky" nedostali: Fandiť chceli s vidličkami či hadicou!
7
Galéria

Záchranári, hasiči, policajti, stovky pracovníkov SBS, usporiadateľov a dobrovoľníkov dohliadajú už dva týždne na bezpečnosť účastníkov a návštevníkov majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Bratislave a Košiciach. Pred hokejovými majstrovstvami zverejnili aj zoznam vecí, s ktorými fanúšikov, z bezpečnostných dôvodov, na štadión nevpustia.

„Do bezpečnostnej zóny i do hál je povolený vstup s pánskou príručnou taškou, dámskou kabelkou či malým batôžkom. Všetko ostatné, čo sa nedá uložiť pri sedadlách v hľadisku tak, aby to neobťažovalo ďalších návštevníkov, nie je povolené. Rovnako je zakázané aj vnášanie jedál a nápojov. Pri oboch štadiónoch budú zriadené úschovne, v ktorých si môže návštevník odložiť zdarma nepovolené predmety či veľkú batožinu,“ povedal bezpečnostný manažér bratislavskej haly Marek Bednárik.

Vidličky i hadica

Tí, ktorí sa venovali práve spomínaným kontrolám v košickej Stee aréne, zrejme nevychádzali z údivu. Hneď druhý deň (11. mája) šampionátu po zápase Fínsko – Kanada našli v hľadisku kufor, ktorý, samozrejme, musel prejsť pyrotechnickou prehliadkou.

„Z podozrivého predmetu bola nakoniec zabudnutá batožina jedného z fanúšikov, v ktorej sa nachádzali aj doklady. Kufor bol vďaka našim kolegom vrátený majiteľovi. Šťastný fanúšik nám nakoniec ochotne zapózoval,“ napísala na sociálnej sieti Polícia – Košický kraj.

Z kuriozít a bizarností už majú slušnú zbierku: nechýbajú príborové nože či hromady vidličiek. TOP záhadou ostáva, prečo sa ktosi vybral sledovať zápas s hadicou. Možno len chcel hasiť nejaký problém… :-)

FOTO z kuriozít nájdete v galérii.

Nájdené predmety, ktoré sa nedostali do Steel arény
7
Galéria
Zdroj: kosice.dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM