Jakub Forgács Krimi

FOTO: Vo Zvolene došlo k tragédii. Pri nehode uhorel mladý spolujazdec

Nešťastie na ceste vo Zvolene! Podľa slov polície sa Renault s niekoľkými ľuďmi prevrátil. Nehoda mala tragické následky!

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Vo Zvolene došlo k tragédii. Pri nehode uhorel mladý spolujazdec
4
Galéria

„Polícia vo Zvolene vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v stredu (23.8.) krátko po polnoci na Obchodnej ulici pri OD Tesco vo Zvolene,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

„Vodič (18) osobného motorového vozidla Renault Clio z Banskej Bystrice, viedol vozidlo v smere jazdy od križovatky s cestou I/66 pri OD Mercury Market, kde po prejdení pravotočivej zákruty následkom neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam zišiel s vozidlom mimo cestu vľavo, kde sa vozidlo pod úrovňou vozovky prevrátilo a zostalo stáť na pravom boku,“ pokračovala hovorkyňa,

„Došlo k poškodeniu a následnému zhoreniu vozidla. Vo vozidle sa vážne zranil spolujazdec (18) zo Sliača, ktorý sedel na prednom sedadle spolujazdca. Zostal vo vozidle zakliesnený a následne uhorel. Vo vozidle sa ľahko zranil vodič aj spolujazdkyňa (16) zo Sliača,“ povedala hovorkyňa.

„Škoda na vozidle je odhadnutá na 2 500 eur. Alkohol u vodiča zistený nebol. Na miesto nehody bol privolaný znalec z odboru cestnej dopravy a nehoda je v štádiu vyšetrovania,“ dodala Faltániová so slovami, že v prípade usmrteného spolujazdca bola nariadená súdna pitva. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenie.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z miesta nehody!

V OBRAZOCH: Zábery z miesta nešťastia: Vo Zvolene vyhasol mladý život
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM