Webnoviny - Svet

Ftáčnik chce obnoviť dôveru občanov aj vlastnou stránkou

WEBNOVINY.SK

Primátor Bratislavy Milan Ftáčnik odpovedá na otázky novinárov. Archívne foto.Foto: SITA/Jozef JakubčoBRATISLAVA 5. apríla (WEBNOVINY) – Bratislavský primátor Milan Ftáčnik chce obnoviť dôveru Bratislavčanov v samosprávu hlavného mesta aj vlastnou internetovou stránkou.

Podľa hovorcu primátora Ľubomíra Andrassyho je cieľom primátora otvoriť mesto a jeho predstaviteľov verejnej kontrole, vytvoriť širší priestor pre spoluúčasť občanov na správe vecí verejných.

Tento cieľ chce Ftáčnik dosiahnuť aj tým, že od apríla spustil svoju osobnú stránku www.ftacnik.sk. Ftáčniková stránka okrem textových správ ponúka videá z vystúpení primátora na odborných konferenciách a seminároch.

Na stránke sú zverejňované tiež všetky dôležité informácie o aktivitách, podujatiach primátora, plné znenie jeho volebného programu či aktuálne majetkové priznanie. Súčasťou stránky je blog, kde Ftáčnik prezentuje pohľad na aktuálne dianie v slovenskej metropole, ale aj vo verejnom živote. Bratislavský primátor okrem toho aktívne komunikuje na niektorých sociálnych sieťach či v diskusných blogoch nezávislých médií.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM