Webnoviny - Svet

FUTBAL: Vstupenky na duel SR - Dánsko od 10 eur

WEBNOVINY.SK

Foto: trnava-live.skTRNAVA 14. marca (WEBNOVINY) – Najlacnejšie vstupenky na medzištátne prípravné futbalové stretnutie Slovensko – Dánsko, ktoré sa uskutoční v utorok 29. marca na Štadióne Antona Malatinského v Trnave, budú stáť 10 eur. Informuje o tom Slovenský futbalový zväz (SFZ) prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Za 10 eur záujemcovia dostanú lístok 3. kategórie na nekryté severnú a južnú tribúnu za bránkami. Vstupenky 2. kategórie sa dajú zakúpiť za 15 eur a sú na nekrytú časť západnej tribúny. Na kryté západnú a východnú tribúnu zoženú záujemcovia lístky za 25 eur.

Ako je známe, prípravný súboj SR – Dánsko povedie rozhodcovská trojica zo Španielska. Hlavným arbitrom duelu bude David Fernández Borbalán za asistencie Raúla Cabanera Martineza a Antonia Maranóna Cantóna. V úlohe štvrtého rozhodcu sa predstaví Slovák Richard Trutz.

Tri dni pred trnavským zápasom s majstrami Európy 1992 nastúpia zverenci trénera Vladimíra Weissa st. v sobotu 26. marca v B-skupine kvalifikácie o postup na ME 2012 v Andorre (20.00 h SEČ).

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM