Webnoviny - Svet

George Clooney a Elisabetta Canalis sa rozišli

WEBNOVINY.SK

George Clooney a Elisabetta Canalis spolu skončili.Foto: SITA/APBRATISLAVA 22. júna (WEBNOVINY) – Hollywoodsky herec George Clooney a talianska herečka Elisabetta Canalis ukončili svoj dvojročný vzťah.

„Už nie sme viac spolu. Bolo to veľmi zložité a osobné. Dúfame, že všetci budú rešpektovať naše súkromie,“ uviedla dvojica v spoločnom vyhlásení.

George Clooney a Elisabetta Canalis tvorili pár od roku 2009.

Na verejnosti sa spolu po prvý raz objavili na premiére filmu Muži, čo čumia na kozy (2009) s Clooneym v jednej z hlavných úloh, ktorá sa konala v septembri 2009 na Medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach.

Informácie zverejnila webová stránka magazínu People.

Filmový festival otvorí dráma v réžii Georgea Clooneyho

Tohtoročný Medzinárodný filmový festival Benátky otvorí snímka The Ides of March, ktorej režisérom, spoluautorom scenára a predstaviteľom jednej z hlavných postáv je George Clooney.

V dráme nakrútenej na motívy hry Farragut North autora Beaua Willimona si zahrali aj Ryan Gosling, Paul Giamatti, Evan Rachel Wood, Philip Seymour Hoffman či Marisa Tomei.

Film je v poradí štvrtým Clooneyho režisérskym počinom, na svojom konte má už snímky Milujte svojho zabijaka (2002), Dobrú noc a veľa šťastia (2005) a Leatherheads (2008). V

The Ides of March ide o príbeh neúspešného pokusu politika Howarda Deana stať sa demokratickým prezidentským kandidátom v amerických voľbách v roku 2004. Snímka sa na festivale, ktorý potrvá od 31. augusta do 10. septembra, bude uchádzať aj o prestížne ocenenie Zlatý lev.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM