Webnoviny - Svet

Gliss Kur Ultimate Volume a Gliss Kur Expresné penové kúry

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 13. augusta (WBN/PR) – Takmer každá druhá žena má jemné alebo až veľmi jemné vlasy. Nejedna žena však túži po objemných účesoch celebrít – no je ťažké nájsť výrobky starostlivosti o vlasy, ktoré jemné a poškodené vlasy nie len že zregenerujú, no zároveň by im dodali objem. Až doteraz! Predstavujeme poslednú inováciu v starostlivosti o vlasy. Práve túto jar prináša značka Gliss Kur nový rad, ktorý napumpuje vaše vlasy maximálnym objemom. Nový Gliss Kur Ultimate Volume obsahuje receptúru bez silikónov a s tekutým morským kolagénom, vďaka ktorej získajú vlasy objem už od korienkov, no zároveň zregeneruje jemné a poškodené vlasy bez zaťaženia – pre zdravšie vlasy s viditeľne väčším objemom. A aby toho na túto jar nebolo málo, vlasoví experti značky Gliss Kur taktiež vytvorili prvú penovú kúru. Nezmývateľné Gliss Kur Expresné penové kúry, s revolučne ľahkou a nezaťažujúcou penovou receptúrou, ošetrujú vlasy bez zaťaženia. Sú teda vhodné aj pre ženy s tými najjemnejšími vlasmi.

Vlasoví experti značky Gliss Kur už 50 rokov vytvárajú perfektné riešenia pre krásne a zdravé vlasy. No Nový Gliss Kur Ultimate Volume je prvým radom Gliss Kur, ktorý ponúka regeneračnú starostlivosť a objem zároveň. Receptúra bez silikónov a s tekutým morským kolagénom dodáva vlasom objem už od korienkov. Zároveň vlasy regeneruje a posilňuje ich štruktúru bez zaťaženia, vďaka vlasom identickým tekutým proteínom.

More ukrýva množstvo pokladov, ktoré majú schopnosť prinavrátiť našim vlasom prirodzenú krásu. Preto nový rad Gliss Kur Ultimate Volume obsahuje morský kolagén.

Nový rad Gliss Kur Ultimate Volume je dostupný v obchodoch od marca 2012. Rad obsahuje šampón, kondicionér, expresný regeneračný kondicionér a revolučnú expresnú penovú kúru. Vďaka tomuto radu budú vlasy napumpované maximálnym objemom a je vhodný aj na tie najjemnejšie a poškodené vlasy. Vlasy získajú zdravý vzhľad a viditeľne viac objemu. Každý typ vlasov si vyžaduje rozličnú starostlivosť, aby vlasy boli v najlepšej kondícii. Vďaka poslednej inovácii Gliss Kur môže každá žena dožičiť svojím vlasom maximálny objem. Ďalším lákadlom v našich obchodoch sú Expresné penové kúry Gliss Kur. Sú to prvé vlasové kúry Gliss Kur, ktoré vďaka svojej ľahkej receptúre možno aplikovať aj na tie najjemnejšie vlasy. Vlasy tak získajú nádherný, zdravý vzhľad.

Ich použitie je veľmi jednoduché a zvládne to každý. Stačí do dlaní napumpovať 3–6 dávok penovej kúry – v závislosti od dĺžky vlasov a požadovaného stupňa regenerácia – a vmasírovať do uterákom presušených vlasov. Potom vlasy už len prečešte. Aké je to jednoduché, však?

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM