Webnoviny - Svet

Hamšík predĺžil zmluvu s Neapolom do roku 2015

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA/AP NEAPOL 23. septembra (WEBNOVINY) – Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík podpísal so svojím súčasným zamestnávateľom, talianskym prvoligovým klubom SSC Neapol, nový kontrakt.

Ako informuje oficiálna internetová stránka „Partenopei“, 23-ročný ofenzívny stredopoliar uzavrel zmluvu znejúcu do roku 2015. Banskobys­trický rodák sa s vedením SSC dohodol na predĺžení spolupráce už koncom augusta, až teraz však obe zainteresované strany všetko spečatili podpismi. Doterajší kontrakt mal Hamšíkovi vypršať v júni 2013.

„Som veľmi rád, že sme sa dohodli na novej zmluve. Už veľakrát som povedal, že milujem toto mužstvo aj mesto Neapol. Cítim, že som súčasťou skvelého projektu a s SSC môžeme v budúcnosti dosiahnuť veľké veci,“ cituje internetový portál www.sscnapoli.it slová bývalého hráča Slovana Bratislava a talianskej Brescie Mareka Hamšíka.

Nadšenie z uzavretia dohody so slovenským reprezentačným kapitánom vyjadril aj prezidentom klubu spod Vezuvu Aurelio De Laurentiis: „Som veľmi rád, že Marek bude aj naďalej obliekať náš belasý dres. Jeho podpis je dôkazom, že Neapol to myslí so svojimi plánmi vážne a chce pracovať s mladými a talentovanými hráčmi. Myslím si, že naši skvelí fanúšikovia si to zaslúžia.“

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM