Webnoviny - Svet

Henkel hľadá talenty na medzinárodnom veľtrhu Profesia days

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 15. februára (WBN/PR) – Spoločnosť Henkel Slovensko bude účastníkom medzinárodného veľtrhu pracovných príležitostí Profesia days, ktorý sa uskutoční 15.-16.2.2012 na výstavisku Incheba Expo v Bratislave. Na veľtrhu bude Henkel Slovensko hľadať talenty pre všetky svoje obchodné divízie a Centrum zdieľaných služieb a ponúkať pracovné a kariérne príležitosti pre ambicióznych uchádzačov.

„Henkel Slovensko má vysoký záujem dať šancu talentovaným ľuďom, ktorí sú otvorení novým skúsenostiam, hľadajú nové nápady pre inovatívne značky a moderné technológie,“ uvádza Martin Resutík, HR manažér pre Henkel Slovensko. Vítaní sú nielen absolventi, ale i skúsení odborníci s praxou. Kariérne možno rásť vďaka rozmanitosti všetkých zložiek spoločnosti – Centra zdieľaných služieb aj troch obchodných divízií – Starostlivosť o domácnosť, Starostlivosť o telo a Lepidlá technológie. Aktuálne pracovné pozície zverejňuje spoločnosť Henkel Slovensko na svojich stránkach a na pracovných portáloch.

Henkel bude vyhľadávať talenty z radov skúsených odborníkov, ktorí hľadajú nové výzvy v kariérnom raste a osobnom rozvoji. Zameria sa tiež na absolventov začínajúcich aplikovať svoje získané poznatky v praxi a na talentovaných študentov, ktorí si plánujú rozvíjať svoju kariéru už počas štúdia a tiež po jeho ukončení.

Spoločnosť Henkel Slovensko sa v rámci odborného sprievodného podujatia HR days zúčastní aj odbornej panelovej diskusie na tému Social Media Networking, ktorá bude sprievodným podujatím veľtrhu. Martin Resutík na nej vystúpi ako jeden zo štyroch prizvaných expertov v oblasti HR dňa 15.2.2012 o 14.45.

Spoločnosť Henkel so svojimi vedúcimi značkami a technológiami celosvetovo pôsobí v troch oblastiach podnikania: Starostlivosť o domácnosť, Starostlivosť o telo a Adhesive Technologies (Lepidlá Technológie). Spoločnosť, založená v roku 1876, so svojimi známymi značkami Persil, Schwarzkopf a Loctite globálne zastáva vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských ako aj priemyselných odvetviach. Henkel zamestnáva okolo 48 000 pracovníkov a v roku 2010 dosiahol tržby vo výške 15,092 mld. EUR a upravený prevádzkový zisk vo výške 1,862 mld. EUR. Prioritné akcie Henkel sú evidované v indexe DAX a Henkel sa radí medzi 500 obratovo najsilnejší spoločností sveta (Fortune Global 500). Spoločnosť Henkel Slovensko, ako súčasť Henkel Central Eastern Europe, dosiahla v roku 2010 na domácom trhu obrat vo výške 85,4 milióna EUR. Ku koncu roka 2010 spoločnosť zamestnávala 472 pracovníkov.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM