Rastislav Búgel Hokej

HK Nitra sa obracia na komisiu rozhodcov: Chce zahraničných arbitrov v zvyšných zápasoch finále!

Hokejový klub spod Zobora vydal oficiálnu žiadosť. V nej sa obracia na komisiu rozhodcov SZĽH. Žiada medzinárodných rozhodcov vo finálovej sérii.

Ilustračný obrázok k článku HK Nitra sa obracia na komisiu rozhodcov: Chce zahraničných arbitrov v zvyšných zápasoch finále!
Foto: Martin Žákovič

Vedenie nitrianskeho Tipsport ligového tímu HK Nitra sa prostredníctvom oficiálnej žiadosti obrátilo na komisiu rozhodcov SZĽH. V nej žiada o delegovanie medzinárodných rozhodcov na zvyšné zápasy finálovej série. Klub o tom informoval na svojom webe.

Prečítajte si kompletné znenie žiadosti HK Nitra:

Hokejový klub Vás týmto oficiálne žiada o delegovanie štyroch medzinárodných rozhodcov na všetky zvyšné finálové zápasy. Tento krok sme sa rozhodli urobiť pre zvýšenie objektivity a nestrannosti. Ďakujeme našim arbitrom za odvedenú prácu v doterajšom priebehu súťaže. Zároveň sme presvedčení, že zahraniční rozhodcovia sa dokážu viac odosobniť a po odchode p. Balušku na MS 18 nám chýba dostatočná kvalita.

Hokejový klub HK Nitra je zároveň pripravený znášať všetky náklady, ktoré vzniknú po delegovaní zahraničných, najlepšie českých rozhodcov.

Ďakujeme za pochopenie a kladné vybavenie.

HK Nitra.

Môže vás zaujímať:

Drahšie lístky na hokejové finále: TOTO sú ceny vstupeniek

FOTO: Stovky ľudí si užili hokej na nitrianskom amfiteátri

Bystrica vyrovnala stav série: Nitra nezvládla ani druhý zápas na ľade súpera

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie