Webnoviny - Svet

Hokejista Kesler napodobnil Zdena Cháru, vyzliekol sa donaha

WEBNOVINY.SK

VANCOUVER 6. októbra (WEBNOVINY) – Hokejový útočník Ryan Kesler sa stal ďalším hráčom zámorskej NHL, ktorý pózoval pred fotografmi nahý.

Center Vancouveru sa vyzliekol pre špecializované vydanie športového magazínu ESPN, v ktorom 21 športovcov predvádza svoje vypracované telá.

Kesler na fotografii stojí opretý o stenu, snímka je urobená zboku a ukazuje jeho vypracované svalstvo na rukách a nohách.

Kesler si za fotografiu vyslúžil v šatni Canucks niekoľko uštipačných poznámok. „Žiarlia,“ poznamenal útočník, ktorý fotografovanie konzultoval so svojou manželkou. „Stopercentne ma podporovala. Myslím si, že som urobil dobrú vec. S výsledkom som spokojný. Pri fotení bolo veľa zábavy,“ povedal Kesler.

„Ráno, keď prišiel do šatne oblečený, som ho ani nespoznal,“ smial sa tréner Canucks Alain Vigneault. Kapitán Vancouveru Henrik Sedin sa pri otázke na Keslerovu fotografiu len nervózne pousmial.

„Nenechal som na ňom dlhší pohľad. Je to však dobré pre neho a pre publicitu a zvýšenie záujmu o hokej,“ uviedol Sedin.

O pózovanie požiadali aj brankára Roberta Luonga, ktorý však odmietol. „Moje telo je určené len pre jeden pár očí. Kessy to však akceptoval,“ povedal Luongo.

Kesler získal v uplynulej sezóne Selkeho trofej pre najlepšie brániaceho útočníka. Počas leta sa podrobil operácii bedra a v úvode nového ročníka bude absentovať. Termín jeho návratu do zostavy je zatiaľ nejasný.

Špecializovaný magazín ESPN o telách vychádza každý rok. Pred dvoma rokmi v ňom zapózoval aj Zdeno Chára.

Tento rok sa v ňom objavili telá snoubordistky Gretchen Bleilerovej, basketbalistu LA Clippers Blaka Griffina, brankárky americkej futbalovej reprezentácie Hope Solovej či bejzbalistu Josého Reyesa.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM