Tomáš Batiz Hokej

Hokejisti majú za sebou prvý zápas: Ako dopadol zápas s Kazachstanom

Hokejisti Liptovského Mikuláša odohrali prvý prípravný zápas pred štartom nového súťažného ročníka.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti majú za sebou prvý zápas: Ako dopadol zápas s Kazachstanom

Liptáci nevstúpili do prípravy najlepším spôsobom. Súperovi z Kazachstanu podľahli jednoznačne 1:5. Prvá tretina bola z oboch strán vyrovnaná, ale do šatní išla Karaganda s jednogólovým vedením. V druhej časti sa gólovo presadili aj zverenci Pavla Paukovčeka, po tom čo strelecky uspel Piatka, lenže v druhej tretine Liptáci opäť inkasovali.

Tretie dejstvo hokejistov Liptovského Mikuláša vôbec nevyšlo, po tom čo inkasovali až trikrát. Mikulášski hokejisti majú však šancu na reparát. Už v piatok je na pláne odveta v Ružomberku práve s tímom Karaganda z Kazachstanu.

HC Karaganda – MHK 32 Liptovský Mikuláš 5:1(1:0, 1:1, 3:0)

• Gól MHk 32 LM: Piatka Maroš
  • Zostava: Hollý (Košarišťan) – Pacalaj, Bača, Sukeľ J., Sukeľ M., Struška – Kurali, Nemec, Rapáč, Paukovček, Kriška – Nádašdi, Mezovský, Piatka, Langhamer, Števuliak – Moravčík, Nitriansky, Laco, Kabáč, Uhrík.