Hokej

Hokejové majstrovstvá sveta 2019 majú svoje propagačné VIDEO

Nadchádzajúci hokejový šampionát, ktorý sa bude konať na Slovensku, už má svoje prezentačné video.

Ilustračný obrázok k článku Hokejové majstrovstvá sveta 2019 majú svoje propagačné VIDEO
Zdroj: TASR

Organizačný výbor tohtoročných majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji na Slovensku predstavil na začiatku roka krátke propagačné video, ktoré organizátori vytvorili v spolupráci s mediálnou agentúrou Wiktor Leo Burnett.

Zachytáva tváre hráčov i fanúšikov v rôznych situáciách s rôznymi emóciami. „Video zachytáva radosť, smútok, napätie, túžbu i sklamanie. Hokejové tváre hráčov aj fanúšikov sú plné emócií, keď spoločne bojujú o každý centimeter ľadu, keď spolu bojujú o víťazstvo. Vzdávame hold slzám šťastia aj zármutku, vášnivému hnevu aj neskrotnému nadšeniu. Faces sú oslavou krásy a veľkosti hokejovej hry, ktorá sa opäť vracia domov, do hokejovej krajiny,“ citovala oficiálna tlačová správa organizačného výboru výkonného riaditeľa agentúry Petra Kačenku.

Nové „promo“ video využijú organizátori na propagáciu majstrovstiev doma i v zahraničí. Práve z tohto dôvodu pripravili okrem slovenskej i anglickú verziu. Oficiálne video má dĺžku 60 sekúnd, tvorcovia pripravili i jeho 30-sekundovú modifikáciu.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Foto: ilustračné

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie