Martin Žákovič Hokej

Hokejový Poprad vyrukoval s charitatívnou akciou. Na ľad sa budú hádzať "plyšáky".

Poprad - Piatkový predvianočný extraligový zápas Popradu so Žilinou bude mať špeciálnu príchuť. Diváci budú na ľad hádzať plyšové hračky, tie potom poputujú darom chorým deťom v popradskej nemocnici.

Ilustračný obrázok k článku Hokejový Poprad vyrukoval s charitatívnou akciou. Na ľad sa budú hádzať "plyšáky".
Zdroj: Dnes24.sk

Vianočná charitatívna akcia sa uskutoční počas extraligového stretnutia medzi domácim HK Poprad a MsHK Žilina. Fanúšikovia ľadového hokeja tak budú môcť hodiť na ľad všakovaké plyšové hračky, to všetko bezprostredne po skončení prvej tretiny stretnutia. Vyzbierané hračky poputujú z ľadovej plochy priamo chorým deťom, ktoré budú tráviť najkrajšie sviatky v roku v priestoroch detského oddelenia Nemocnice Poprad.

Vyčarujme deťom vianočný úsmev

Dobročinnú akciu s názvom „Vyčarujme deťom vianočný úsmev“ organizuje popradský hokejový fanklub. Myšlienky sa chytili aj ďalší priaznivci popradského hokeja a so súhlasom vedenia HK Poprad sa tak môžu pripojiť k obľúbenej iniciatíve pochádzajúcej zo severnej Ameriky.

V prípade veľkého množstva vyzbieraných hračiek sú organizátori pripravení obdariť aj ďalšie organizácie, ktoré by vo svojom zariadení radi privítali plyšové hračky pre potešenie a radosť detí.

Foto: HK Poprad

Rýchle správy

Najčítanejšie