Jakub Forgács Krimi

Hrôza v rodinnom dome pri Topoľčanoch: Výbuch a potom požiar!

Výbuch plynu v rodinnom dome spôsobil požiar! V týchto chvíľach na mieste zasahujú hasiči, dvaja ľudia skončili v nemocnici.

Ilustračný obrázok k článku Hrôza v rodinnom dome pri Topoľčanoch: Výbuch a potom požiar!
Zdroj: Webnoviny.sk

V rodinnom dome v Ludaniciach v okrese Topoľčany vybuchol plyn. Pri výbuchu a následnom požiari boli zranené dve osoby. „Na mieste momentálne zasahuje deväť hasičov z Topoľčian,“ informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre Viliam Pánsky.

Plyn v pivnici rodinného domu na Hlavnej ulici v Ludaniciach vybuchol približne o 10:45. Následkom výbuchu vypukol požiar, ktorý sa z kotolne rozšíril aj na prístavbu rodinného domu. Majitelia domu utrpeli pri výbuchu zranenia. „Žena bola prevezená sanitkou do nitrianskej nemocnice s ľahšími popáleninami. Jej manžel (62) utrpel popáleniny druhého a tretieho stupňa na 60 percentách tela, vrtuľníkom záchrannej zdravotnej služby bol prevezený do bratislavskej ružinovskej nemocnice,“ potvrdil Pánsky. Podľa vyjadrenia lekára je zdravotný stav zraneného muža stabilizovaný. Príčiny požiaru sú predmetom vyšetrovania.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie