Zo zahraničia

HRÔZA vo Francúzsku: Cestou do školy na SMRŤ dobodali 14-ročnú školáčku!

Záchranári po príchode konštatovali smrť v dôsledku viacerých bodných rán na krku.

Ilustračný obrázok k článku HRÔZA vo Francúzsku: Cestou do školy na SMRŤ dobodali 14-ročnú školáčku!
Zdroj: TASR/AP , Unsplash.com

Francúzska obec Fère-en-Tardenois prežíva hlboký šok z vraždy 14-ročného dievčaťa, ktoré našli v stredu ráno ťažko zranené na ulici, uviedla miestna prokuratúra.

Záchranári po príchode konštatovali smrť v dôsledku viacerých bodných rán na krku.

Zadržali podozrivého

Polícia v stredu večer zadržala 23-ročného nezamestnaného muža podozrivého z vraždy školáčky, ktorá bola dobodaná cestou do školy. Podľa prokuratúry by mohlo ísť o bývalého priateľa obete.

Šokovaní rodičia

Pred vstupom do miestnej základnej školy sa vo štvrtok objavili biele ruže a sviečky, ktoré tam priniesli spolužiaci a obyvatelia obce.

„Je to absolútne hrozné,“ povedala jedna z matiek pri odprevádzaní svojich dcér. „Normálne chodia autobusom, ale dnes ráno som chcela byť pri nich,“ dodala žena, ktorá nechcela uviesť meno, aby chránila svoje deti. Jedna z jej dcér „veľmi dobre“ poznala obeť.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: SITA
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM